Enola Holmes (2020)

Co se stane, když spojíte tetu Petunii a Belatrix z Harry Potter, Zaklínače a 16 letou dívku z Stranger Things??? Konkrétně jde o spojení jejich filmových představitelů. No vznikne film Enola Holmes z Netflix produkce, který je tento týden v Top 10 nejsledovanějších v České republice. Já film viděl včera a musím říci. že je to příjemná oddechovka pro těžké časy pandemické a volební. Netflix produkce roste na kvalitě a snaží se nám servírovat co nejlepší podívanou. Zde se to subjektivně povedlo jen napůl. Kriminalistické, humoristické a bojové části filmu jsou samostatně parádní a vtáhnou do děje. Na druhou stranu z filmu trochu čpí fakt, že si tedy divák sám musí vybrat, co za typ filmu to je a jak ho bude posuzovat. Trochu zamrzí i levné CGI efekty a neustálé pohledy hlavní protagonistky do kamery a promluvy přímo k divákům. Tento aspekt mohl být klidně vynechán.

Na CSFD.cz získal tento snímek 61 % a zda to je správně, to musíte posoudit sami. Já si však Henryho Cavilla v roli Sherlocka Holmese užil.

Chůva na zabití (2017)

Samara Weaving (Neteř Hugo Weaving) oproti „Krvavé nevěstě“ vyměnila roli z lovené zvěře na lovce, a je to krvává a zábavná záležitost.Jedná […]

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat